/>

Maksa hiljem 3 osas - 0€ sissemakse, 0€ lisatasu

Kaisa Rahu

Hei kõigile spordisõpradele ja Garmini fännidele!

Mina olen Kaisa Rahu - personaaltreener, spordientusiast ja väga seiklushimuline energiapomm. Minu perekonnanimi Rahu ei kirjelda mind just kõige paremini, sest energiat ja särtsu on minus natuke rohkem, kui keskmisel inimesel. Armastus spordi vastu sai alguse mu vanematest ning ajaga olen avastanud endale rohkem alasid, mis on saanud lahutamatuks osaks minust. Suvel leiab mind tihtipeale kas rattalt või mõnel metsarajal jooksmas/matkamas ning talvel veedan tunde suusaradadel ja ka viimasel ajal ujulas. Aastaringselt on jõusaal muidugi minu teiseks koduks, sest seal ma töötan kui ka tõstan kangi ka ise.  

Trenn on minu jaoks umbes täpselt sama oluline kui söömine, magamine, hingamine - ei saa selleta kuidagi. Lisaks armastan ma veel palju reisida, audiobooke kuulata ja kokata. 

Veetes 24st tunnist umbes pool kas jõusaalis või muus keskkonnas töötades/trenni tehes, siis loomulikult on spordikell minu jaoks kõikidest aksessuaaridest number 1. Spordikellaga mõõdan ma distantse, jälgin oma pulssi, kasutan stopperit ja tänu Garmini suurepärasele tehnoloogiale on see kõik võimalik!  

Mul on suur rõõm olla nii kihvtis tiimis nii inspireerivate inimestega ja ootan meie koostööd pikisilmi!

Kaisa varustus: Forerunner 945 

Vaata Kaisa tegemisi: 

Instagram: https://www.instagram.com/kaisarahu/

Strava: Kaisa Rahu

Kasutame küpsiseid ning Google Analyticsit veebisaidi liikluse ja statistika analüüsimiseks. Loe lähemalt.

Sulge