/>

Maksa hiljem 3 osas - 0€ sissemakse, 0€ lisatasu

KAUBA TAGASTAMINE VÕI VAHETAMINE

Pakiautomaadiga

Omniva  
Pakiautomaadi paki saabumise SMS-is või e-kirjas on ka tagastuskood. Sellega saad paki tagastada 14 päeva jooksul kõikidest Omniva pakiautomaatidest ja postkontoritest.
Tagastatavale pakile jäta külge ka sellel olnud aadresskaart. Vali pakiautomaadi ekraanil „ Tagastan paki“, sisesta tagastuskood ja aseta pakk kappi, tagastuse aadresskaardi lisab pakile kuller, kui tuleb pakke korjama.
Kui pakiautomaat pakub tagastusel uue pakikaardi printimist, siis prindi pakikaart, kleebi see pakile ja aseta pakk kappi. 

Smartpost   
a. Kui pakk saabus sinisesse pakiautomaati, saab paki tagastada sama uksekoodiga 14 päeva jooksul, mis iganes sinisest pakiautomaadist üle Eesti.
Sinisesse automaati saabunud pakki saab tagastada ka valgest pakiautomaadist vormistades tagastuse my.smartpost.ee iseteeninduskeskkonnas saadetise numbri (triipkoodi) alusel.
b. Kui pakk saabus  valgesse pakiautomaati või pakipunkti, siis saab tagastuse vormistada vaid my.smartpost.ee iseteeninduskeskkonna saadetise numbri (triipkoodi) alusel 14 päeva jooksul, valida saab tagastamise nii valgest kui sinisest pakiautomaadist.


Esinduses

E-poest ostetud kauba saab 14 päeva jooksul tagastada või vahetada meie esindustes. Esinduste lahtiolekuajad ja asukohad leiad Kontakt lehelt.

Tagastatav kaup peab olema kasutamata, kahjustamata ja orginaalpakendis. Tagastus või vahetus ei kehti juriidilistele isikutele. Loe lähemalt​ "E-poe tingimused"

Kasutame küpsiseid ning Google Analyticsit veebisaidi liikluse ja statistika analüüsimiseks. Loe lähemalt.

Sulge