/>

Garmin esindus Eestis - tule liitu klubiga.
Maksa hiljem 3 osas - 0€ sissemakse, 0€ lisatasu 

Tarne

Kui kaup on meil kohe laos olemas ja Sinu tellimuse makse laekub meile enne kella 15, paneme kauba samal päeval teele ja Sinuni jõuab ta juba järgmisel või ülejärgmisel tööpäeval sõltuvalt tarnevalikust.

Pakume Sulle meie veebilehel ja kauplustes järgnevaid tarnevalikuid:


PAKIAUTOMAAT

Omniva pakiautomaat:

 • Eesti - hind 3,99€; Kaup toimetatakse Sinu poolt valitud pakiautomaati 1-3 tööpäeva jooksul alates tellimuse või arve tasumisest ja laekumisest meie kontole. Sõnum paki saabumisest edastatakse Sinu mobiilile.
 • Läti - hind 8,99€; Kaup toimetatakse Sinu poolt valitud pakiautomaati 3-5 tööpäeva jooksul alates tellimuse või arve tasumisest ja laekumisest meie kontole. Sõnum paki saabumisest edastatakse Sinu mobiilile.
 • Leedu - hind 9,99€; Kaup toimetatakse Sinu poolt valitud pakiautomaati 3-5 tööpäeva jooksul alates tellimsue või arve tasumisest ja laekumisest meie kontole. Sõnum paki saabumisest edastatakse Sinu mobiilile.

SmartPost pakiautomaat:

 • Eesti - hind 4,99€; Kaup toimetatakse Sinu poolt valitud pakiautomaati 1-3 tööpäeva jooksul alates tellimuse või arve tasumisest ja laekumisest meie kontole. Sõnum paki saabumisest edastatakse Sinu mobiilile.
 • Soome - hind 15,00€; Kaup toimetatakse Sinu poolt valitud pakiautomaati 3-5 tööpäeva jooksul alates tellimuse või arve tasumisest ja laekumisest meie kontole. Sõnum paki saabumisest edastatakse Sinu mobiilile.

DPD pakiautomaat:

 • Eesti - hind 4,99€; Kaup toimetatakse Sinu poolt valitud pakiautomaati 1-3 tööpäeva jooksul alates tellimuse või arve tasumisest ja laekumisest meie kontole. Sõnum paki saabumisest edastatakse Sinu mobiilile. 
 • Läti - hind 8,99€; Kaup toimetatakse Sinu poolt valitud pakiautomaati 2-5 tööpäeva jooksul alates tellimuse või arve tasumisest ja laekumisest meie kontole. Sõnum paki saabumisest edastatakse Sinu mobiilile. 
 • Soome - hind 23,99€; Kaup toimetatakse Sinu poolt valitud pakiautomaati 2-5 tööpäeva jooksul alates tellimuse või arve tasumisest ja laekumisest meie kontole. Sõnum paki saabumisest edastatakse Sinu mobiilile. 

KULLER

DPD kuller:

 • Eesti hind 13,99€; kuller toimetab kauba Sinu poolt määratud aadressile järgmisel/ülejärgmisel tööpäeval alates tellimuse või arve tasumisest ja laekumisest meie kontole. 
 • Läti - hind 20,99€; kuller toimetab kauba Sinu poolt määratud aadressile järgmisel/ülejärgmisel tööpäeval alates tellimuse või arve tasumisest ja laekumisest meie kontole. 
 • Leedu - hind 21,99€; kuller toimetab kauba Sinu poolt määratud aadressile 2-4 tööpäeva jooksul alates tellimuse või arve tasumisest ja laekumisest meie kontole. 
 • Soome - hind 35,99€; kuller toimetab kauba Sinu poolt määratud aadressile 2-4 tööpäeva jooksul alates tellimuse või arve tasumisest ja laekumisest meie kontole. 

TULEN ISE JÄRGI - Kaup kätte 30 minutiga.

Peale tellimuse või arve tasumist on võimalik kaubale ise esindusse järgi tulla. Kontakt
Tallinn Tondi esinduses paneme sinu paki võimalusel poe ees olevasse 24/7 avatud pakiautomaati - paki saab kätte sms sõnumiga saadetava koodiga.

Tarne teistesse EU ja EMP riikidesse: võta meiega ühendust abi@gpseesti.ee

Kauba tagastamise kohta loe siit


NB! müüja vastutus kauba eest lõpeb kauba üleandmise hetkest kliendile või transpordi ettevõttele.(VÕS § 209 lg 4;VÕS § 214 lg 4)

Kasutame küpsiseid ning Google Analyticsit veebisaidi liikluse ja statistika analüüsimiseks. Loe lähemalt.

Sulge