/>

Garmin esindus Eestis - tule liitu klubiga.
Maksa hiljem 3 osas - 0€ sissemakse, 0€ lisatasu 

Pakendite ja kasutatud elektroonika tagastamine

Elektrooniliste seadmete ja pakendite nõuetekohane tagastamine on meie kõigi vastutus, et kaitsta keskkonda ja panustada ühiselt meie keskkonna paremasse tulevikku. 

Miks pakendid ja elektrooniseadmed tagastada? 

Keskkonnakaitse

Elektroonika sisaldab sageli kahjulikke aineid, mis võivad kahjustada keskkonda ja inimeste tervist. Nõuetekohase tagastamise ja taaskasutuse abil saame neid aineid ohutult kõrvaldada.

Väärtuslikud ressursid

Paljudes elektroonikaseadmetes on väärtuslikke metalle, mida saab taastada ja uuesti kasutada uute seadmete valmistamisel.

Vähendage prügi

Pakendite ja elektroonika tagastamine aitab vähendada prügi hulka jäätmejaamades ja säästab väärtuslikku ruumi.

Toetage ringmajandust

Kui tagastate kasutatud elektroonika, võib see saada uueks ja täiustatud seadmeks kellelegi teisele. See vähendab nõudlust uute toodete järele, säästes ressursse ja energiat.

Kuidas tagastada? 

kuhuviia.ee

Kuhuviia.ee on jäätmete ja asjade kogumispunktide kaardirakendus, kust saad infot kuidas vabaneda sulle ebavajalikest asjadest nagu vanad riided, elektroonika, mööbel, nõud või taaskasutatavatest jäätmetest nagu taara, vanapaber, pakendid, ehituspraht jms.

elektroonikaromu.ee

OÜ Eesti Elektroonikaromu on elektri- ja elektroonikaseadmete tootjate ühendus, kes korraldab üleriigiliselt vana elektroonika, kasutatud patareide ja vanade akude kogumist. Neil on suur kogumisvõrgustik ning tarbijad saavad oma elektroonikaromud, kasutatud patareid ja vanad akud kogumispunktidesse ära anda tasuta.

Kogumispunktidesse kokkukogutavad elektroonikaseadmed, akud ja patareid suunatakse kõik edasisse käitlusse ja taaskasutusse vastavalt kehtivates õigusaktides sätestatud korrale.