/>

Maksa hiljem 3 osas - 0€ sissemakse, 0€ lisatasu

Seoses suurema koormusega kui tavaliselt võtab epoe tellimuste väljastamine 1-2 tööpäeva rohkem.
Vabandame ebamugavuste pärast.

Garmini nutikella kandev naine koduses spordisaalis.

Nutikella valides tuleb arvestada paljude asjadega: sobivus, stiil, funktsioonid ja materjalid. Ei saa eeldada, et üks lahendus sobib kõigile. Naised võivad eelistada kella, millel on sisseehitatud ohutus-, stressi- ja naiste tervise jälgimise funktsioonid. Või siis sellist, mis on mõeldud erinevateks tegevusteks – joogast jooksu ja golfini. Kui oled sama meelt, siis loe edasi.

Jälgi stressitaset Garmini nutikellaga.

HALDA OMA STRESSI

Tänapäeva ühiskonnas võib surve, mida tunneme kohustusest kõigega hakkama saada, tagajärjel olla rohkem stressiallikaid. Kõige hullem on see, et tegelikult mõjutab stress naisi teistmoodi kui mehi ning võib põhjustada depressiooni ja ärevust, pulsisageduse kiirenemist, vererõhu ja kehakaalu tõusu, raseduse ja menstruaaltsükli probleeme. Õnneks jälgib Garmini nutikell sinu stressitaset 24/7, nii saad kohe teada, kui stressitase tõuseb, et sellega tegeleda.

Pilt naisest, kes kannab Lily nutikella või Garmini naistetoodet.

HINGA SÜGAVALT

Kui su stressitase on kõrge, on hingamisharjutused üks viis, kuidas enesetunnet taas parandada. Kas soovid vähendada stressi, suurendada teadlikkust, parandada mõtteteravust ja töövõimet või valmistuda magamaminekuks, võib abi olla hingamisharjutustest või teadlikust hingamisest. Kasuta hingamisharjutuste profiili kolme erineva hingamistehnika harjutamiseks: rahu ja vaikus, selgus ning lõõgastumine ja keskendumine.

Pilt naisest, kes kannab Lily nutikella või Garmini naistele mõeldud toodet.

JÄLGI OMA TSÜKLIT

Naise menstruaaltsükkel võib peegeldada tema üldist tervislikku seisundit, — ning olenemata sellest, kas sinu menstruatsioon on korrapärane või ebaregulaarne, algamas on menopaus või menstruatsioon puudub, võib kogetavate füüsiliste ja emotsionaalsete sümptomite jälgimine aidata sul saada terviklikum ülevaade. Meie menstruaaltsükli jälgimise funktsioon rakenduses Garmin Connect™ toob selle teabe sulle käeulatusse, kui ühendad kella ühilduva nutitelefoniga. Ka siis, kui oled rase, saad oma kehaga ühel lainel püsida, kui kasutad raseduse jälgimise funktsiooni. Märgi üles oma igapäevane enesetunne, vaata kehalisi muutusi ja seda, kuidas trenn ja toitumine aitavad, jälgi lapse liigutusi jpm.

Naine, kes kannab Garmini nutikella, et mõõta energiataset kõrge intensiivsusega treeningutel.

LAE OMA AKUSID

Energiataseme jälgimisfunktsioon Body Battery™ aitab sul hoida silm peal sellel, kui palju sul energiat järgi on ning annab võimaluse aru saada seostest stressi, taastumise, une ja füüsilise tegevuse vahel. Mida suurem on number (0–100), seda suurem on sinu võime keskenduda, hakkama saada ja katsumustest taastuda. Kuid oluline on meeles pidada, et on täiesti normaalne, kui päeva lõpuks on sul akud tühjad – see annab tunnistust sellest, et kasutasid ära kogu oma energia. Lihtsalt võta endale kindlasti aega puhata ja taastuda.

Kuidas sa magasid

KUIDAS SA MAGASID?

Mis sind ka öösiti ärkvel hoiab, sa pole üksi. Kas teadsid, et naistel esineb 40% suurema tõenäosusega unetust kui meestel? Pealegi, uuringud näitavad, et tegelikult vajavad naised rohkem und. Teadmine kuidas sa magad, aitab sul rohkem magamiseks astuda õigeid samme. Valitud Garmini kantavad seadmed pakuvad unega seotud andmeid, sh unefaaside jaotust, liigutusi une ajal1, hingamist ja hapniku tarbimist ning vere hapnikutaseme määramiseks Pulse Ox2. Igal hommikul saad rakendusest Garmin Connect täieliku ülevaate sellest, kuidas eelmisel ööl magasid. Valitud kellad koguni panevad sinu unekvaliteedile hinde ja annavad soovitusi.

Naise Garmini spordikellal on vahejuhtumi tuvastamise teade.

MINE RAHULIKU SÜDAMEGA ÕUE

Kuigi nii tore on õues liikuda ja hingata värsket õhku, teevad naised seda harva esmalt turvalisusele mõtlemata. See on sageli peamine, millest lähtutakse välitreeningute jaoks kohta või kellaaega valides. Just siin tulevad mängu meie sisseehitatud ohutus- ja jälgimisfunktsioonid. Kui tunned end ebaturvaliselt või kui kell tuvastab vahejuhtumi, saadavad abiteenuse ja juhtumituvastuse funktsioonid hädaabikontaktidele sõnumi sinu asukohaga, kui kell on ühilduva nutitelefoniga ühendatud3.

 

Pilt naisest, kes kannab treeningu ajal spordikella.

LIIGU ROHKEM

Veel ühe kohustuse oma päevaplaani lisamine võib tunduda võimatu, kuid liikumine on suurepärane viis teha midagi enda heaks. Meie nutikellades on üle 20 sisseehitatud spordirakenduse koos enam kui 75 tasuta treeninguga, mida saad teha nii jõusaalis kui kodus. Sulle meeldib jooga? Tee mõni rahulik harjutus ja keskendu oma hingamisele. Eelistad jõutreeningut? Järgi treeningute tasuta animatsioone, mis annavad üksikasjalikke juhiseid. Tahad joosta poolmaratoni? Hangi kohanduvad treeningukavad Garmin Coachiga. Mida iganes sulle teha meeldib, ära unusta leida aega oma tervise eest hoolitsemiseks.

OSTA MEIE NAISTELE LOODUD NUTISEADMEID

Kui sulle meeldivad ülalkirjeldatud funktsioonid, meeldivad sulle ka allolevad nutikellad.

Nutikellad naistele