/>

Garmin esindus Eestis - tule liitu klubiga.
Maksa hiljem 3 osas - 0€ sissemakse, 0€ lisatasu 

Remont ja hooldus

Kas Sinu Garmin vajab hooldust ja remonti? Oled õiges kohas! Hooldame ja remondime Garmin kellasid ja muid Garmin seadmeid.

 • Tehase hooldus ja remont
  Sinu Garmin kellal või muul Garmin seadmel on katkine ekraan, katkine korpus, veekahjustus, mõni muu füüsiline vigastus või tarkvara kahjustus. Saame Sind aidata! 
  Esmalt saada palun hinnapäring abi@gpseesti.ee koos oma seadme mudeli nimetuse ja vea kirjeldusega. Vastame Sulle 2-3 tööpäeva jooksul. Meie remondi aeg on keskmiselt kuni 14 tööpäeva. Garantii seadmele 1 aasta.
 • Tarkvara uuendamine - erinevate Garmin seadmete tarkvara uuendamine.
  Samuti eesti ja vene keele paigaldamine käsi gps seadmetesse.
  Hinnad alates 15€
 • Kaartide uuendamine - Euroopa kaardi (litsentsi olemasolul) uuendamine alates 15€.
  Regio kaardi uuendused alates 11€

Defekteerimisakt ja veatuvastus alates 29€ (sõltub seadme mudelist ja probleemi keerukusest).

Hoolduse ja remondi käigus võivad Sinu seadmes olevad andmed kustuda. Gps Eesti OÜ ei vastuta remondi ja hoolduse käigus seadmes olevate andmete säilimise eest.
Kui GPS Eesti OÜ on klienti teavitanud seadme tagastamisest (töö valmimisest ), kuid klient ei ole 60 päeva jooksul teavituse saatmisest seadmele järele tulnud ega GPS Eesti OÜ'ga kokku leppinud muud aega seadme äraviimiseks, on GPS Eesti OÜ'l õigus seade utiliseerida. Seejuures ei ole kliendil õigust nõuda GPS Eesti OÜ'lt mistahes hüvitist seadme utiliseerimise eest.