/>

Maksa hiljem 3 osas - 0€ sissemakse, 0€ lisatasu

Milline Garmini jooksu nutikell mulle sobib?

Pole midagi paremat, kui leida ideaalne nutikell jooksmiseks, kuid milline kell valida?

Garmin on nutikella mängus olnud juba mõnda aega, seega pole saladus, et meil on palju kella valikuid, mis aitavad Sul oma eesmärke saavutada. Kui Sa pole kindel, milline Garmin nutikell Sulle sobib – ära muretse, me aitame Sul leida sobiva.
Algajatest jooksjatest eliitmaratoonarideni - võid kihla vedada, et meil on parimad GPS-jooksukellad, mis juhendavad Sind igal sammul, igal kilomeetril ja igal võistlusel.

Garmini jooksufunktsioonid

Enne Garmini nutikella valimist peaksid teadma, millisel kellal on jooksu- ja treeningfunktsioonid, mis on Sinu eesmärkide jaoks kõige mõistlikumad. Vaatame Sinu valikud läbi.

Algtaseme jooksjale:

Alustame algtasemest, mis ei tähenda, et Sinu kell oleks algeline. Isegi algajatele mõeldud nutikelladel on täiustatud tööriistad ja mõõdikud, mis aitavad Sul jooksjana areneda.

Sisseehitatud GPS: jälgi hõlpsalt jooksmist ja hangi täpset statistikat, sealhulgas distantsi, tempot ja intervalle.

Pikk aku tööiga: ei, tõesti – me mõtleme tõeliselt pikka aku kestvust. Olenevalt sellest, milline Garmini nutikell Sul on, on aku kestvus vähemalt 5 päeva ja mõned kellad võivad kesta kuni 50 päeva.

Une jälgimine: meie täiustatud une jälgimise funktsioon1 aitab aru saada, kuidas Su keha taastub ja aitab valmistuda treeninguks. Valitud kelladega saad pärast ärkamist info uneskoori, unefaaside jaotuse ja palju muuga.

Randmepõhine pulss: Sinu pulsitsoon on oluline. Randmepõhise pulsisageduse1 abil saad mõõta, kui suure koormusega süda jooksu ajal töötab. Lisaks annab pulsiandmete ja pulsisageduse varieeruvuse jälgimine väljaspool treeninguid ülevaate Sinu taastumisest, üldisest vormist ja muust. Tegelikult on sportlaste jaoks palju muud südame löögisageduse kohta, siin on sisu, mida võiksid lugeda.

Garmini treener: Kas Sinu tuleviku plaani jääb mõni võistlus? Vaata tasuta kohanduvaid treeningkavasid, mis on saadaval rakenduses Garmin Connect™. Vali treener, distants – 5K, 10K või poolmaraton – ning võistluse kuupäev ja treeningud sünkroonitakse Sinu kellaga, et hoida Sind võistlusteks valmis.

Garmin Connecti rakendus: kõik Garmini nutikellad ühilduvad rakendusega Garmin Connect, mis on tasuta tööriist tervise- ja treeningtegevuste jälgimiseks, analüüsimiseks ja jagamiseks. Mõtle sellele, kui isiklikule abistajale, kes aitab Sul saavutada oma tervise- ja treeningeesmärke.

Edasijõudnud jooksjale

Oled juba mõnda aega jooksnud ja hakanud asjadest aru saama. Sa ei karda oma piire ületada - nüüd on vaja nutikella, et sammu pidada. Lisaks algtaseme jooksjatele mõeldud funktsioonidele võiksid kaaluda ka nutikella, millel on:

Igapäevased soovitatavad treeningud: saad iga päev jooksusoovitusi, mis põhinevad Sinu treeningajalool, treenituse tasemel ja taastumisajal.

Jooksuvõimsus: kui kasutad kellaga HRM-Pro™ Plus pulsivööd, võimaldab jooksuvõimsuse funktsioon pidevalt mõõta, kui palju jõudu Sa jooksmise ajal teele rakendad.

Taastumisaeg: me ei saa piisavalt rõhutada, kui oluline on puhata. Taastumisaja funktsiooni abil saad täpselt teada, kui kaua aega enne järgmist rasket pingutust taastuda, võttes aluseks Sinu viimase treeningu, stressitaseme, une ja igapäevased tegevus väljaspool treeninguid.

Mitmeribaline GNSS-i tugi: mida saad, kui pääsed juurde mitmele globaalsele navigatsioonisatelliitsüsteemile? Suurepärase täpsuse selle kohta, kui kaugele ja kiiresti oled jooksnud – isegi rasketes tingimustes nagu tihe mets või kõrghooned.

Võistlusvidin: valmistu järgmiseks võistluseks treeningnõuannete, igapäevaste soovitatud treeningute ja lõpuaja prognoosidega. Isikupärastatud treeningkava on nüüd sama lihtne kui üks nupuvajutus.

Eliit jooksjale

Eliitjooksjad otsivad tõsiseid nutikellasid. Hea, et meil ka need on. Maratonide, triatlonide ja pikkade treeningute jaoks on meil kaasaskantavad seadmed, mis on täis täiustatud funktsioone ja loodud just Sinu jaoks.
Olenevalt valitud kellast saad kasu sellistest lisafunktsioonidest nagu:

Treeningvalmidus: näe ärgates valmisoleku skoori, et saaksid kindlaks teha, kas on hea päev raskeks treeninguks või võtta rahulikult ja puhata.

Reaalajas vastupidavus: ära pinguta üle. Kasuta seda funktsiooni oma pingutuse jälgimiseks ja haldamiseks enne iga jooksu algust.

Sisseehitatud kaardid: täisvärvilised, sisseehitatud kaardid ja täppisjuhised hoiavad Sind alati kursil jooksmisel linnatänavatel või tiheda metsaga kaetud radadel.

Niisiis, milline kell on Sinu jaoks õige? Allolev tabel näitab, milline kell on milliste jooksufunktsioonidega, nii et saad valida oma vajadustele kõige paremini sobiva mudeli. Sa tõesti ei saa valesti valida – iga Garmini nutikell on hea valik.
Kas soovid rohkem teada meie jooksukellade funktsioonide kohta? Õpi kõike jooksmise kohta, et lõigata kasu kõigest, mida Garmin nutikellal on pakkuda.

Milline Garmini jooksu nutikell mulle sobib? (Tabel)

1Vaadake Garmin.com/ataccuracy

Kasutame küpsiseid ning Google Analyticsit veebisaidi liikluse ja statistika analüüsimiseks. Loe lähemalt.

Sulge