/>

Garmin esindus Eestis - tule liitu klubiga.
Maksa hiljem 3 osas - 0€ sissemakse, 0€ lisatasu 

WebUpdater tarkvara

Garmin GPS seadmete tarkvara uuendamise programm - WebUpdater

Garmin GPS tarkvara uuendamine on lihtne tänu WebUpdater tarkvarale - Garmin`i uus ja tasuta programm, mis automaatselt tuvastab ja paigaldab Garmin GPS seadmesse kõige hilisema operatsiooni tarkvara.

WebUpdater'i lihtsa kasutajaliidesega on operatsiooni tarkvara uuendamine imelihtne. Lihtsalt ühenda Garmin GPS arvutiga, käivita WebUpdater ning jälgi juhiseid ekraanil. Päras seda, kui kinnitad, et tahad tarkvara uuendada, laeb WebUpdater uue tarkvara alla ning paigaldab selle seadmesse. WebUpdater kontrollib alati kõigepealt enda uuendusi ning seejärel seadme uuendusi. Kui WebUpdater on paigaldatud, saad sa selle lihtsalt oma arvutist käivitada - pole vaja ise midagi muud alla laadida.

Garmin omanikud saavad tasuta programmi alla laadida meie lehelt:

Vananenud tarkvara, kasutage uut programmi: Garmin Express

 

WebUpdater Windows arvutile (Windows Vista või hilisem), Ver. 2.5.6, Juuni 5, 2012, Download

WebUpdater vanale Windows arvutile (Windows XP ja vanem ), Ver. 2.4.0, Dets 20, 2006, Download

WebUpdater  Mac arvutile, Ver. 2.1.3, Veeb 27, 2012, Download

 

 

Juhend Eesti keeles Download
Video õpetused

Ühilduvad arvutid:
IBM-ühilduvad arvutid Windows® 2000 või XP op. süsteemiga | Uus! Inteli-põhised Mac`id või PowerPC`d (G3 või uuem) OS X 10.4 või hilisem.
Hoiatus!!! Käsi gps seadmetest (vanad GPSMAP seeria mudelid 60;76, eTrex seeria, Astro 220) kustub eesti keelne menüü pärast tarkvara uuendust.
WebUpdater`iga saad uuendada gps`i tarkvara (mitte kaarte) ning laadida seadmesse näiteks lisa keeli, hääli, gps vastuvõtja uudendusi jne.

Mis on WebUpdater?

WebUpdater on programm, mis suhtleb läbi inerneti Garmin serveriga ning uuendab sinu Garmin GPS´i tarkvara kõige uuemaks versiooniks.
See on lihtne ja automaatne. Sa ei pea teadma oma GPS`i mudelit ega tarkvara versiooni. Selle eest hoolitseb WebUpdater.

Kasutame küpsiseid ning Google Analyticsit veebisaidi liikluse ja statistika analüüsimiseks. Loe lähemalt.

Sulge