/>

Garmin esindus Eestis - tule liitu klubiga.
Maksa hiljem 3 osas - 0€ sissemakse, 0€ lisatasu 

Arhiveeritud
Nutikell Venu 2 Plus Black
Nutikell Venu 2 Plus Black
Nutikell Venu 2 Plus Black
Nutikell Venu 2 Plus Black
Nutikell Venu 2 Plus Black
Nutikell Venu 2 Plus Black
Nutikell Venu 2 Plus Black
Nutikell Venu 2 Plus Black
Nutikell Venu 2 Plus Black
Nutikell Venu 2 Plus Black
Nutikell Venu 2 Plus Black
Nutikell Venu 2 Plus Black
Nutikell Venu 2 Plus Black
Nutikell Venu 2 Plus Black
Nutikell Venu 2 Plus Black
Nutikell Venu 2 Plus Black
Nutikell Venu 2 Plus Black
Nutikell Venu 2 Plus Black
Nutikell Venu 2 Plus Black
Nutikell Venu 2 Plus Black
Nutikell Venu 2 Plus Black
Nutikell Venu 2 Plus Black
Nutikell Venu 2 Plus Black
Nutikell Venu 2 Plus Black
Nutikell Venu 2 Plus Black
Nutikell Venu 2 Plus Black
Nutikell Venu 2 Plus Black
Nutikell Venu 2 Plus Black
Nutikell Venu 2 Plus Black
Nutikell Venu 2 Plus Black

Nutikell Venu 2 PlusBlack

Tootekood: 010-02496-11

Toode on arhiivis, kuvatakse vaid informatiivsel eesmärgil.

Maksa
hiljem

Tellimused
kätte poest 30 minutiga

14-päevane
tagastusõigus

Kiire
tarne 0-2 tööpäeva*

Ülevaade

 

LÜLITU OMA HEAOLU LAINELE

Tervise ja sportliku eluviisi tippfunktsioonide abil saad oma kehast paremini aru. Ning kui1 on ühildatud su nutitelefoniga, saad mugavalt teha kõnesid otse oma randmelt.

 

Tüdinud seadmete vahel liikumisest? Helista oma randmelt, kui seade on ühendatud su ühilduva nutitelefoniga.

 

Ühendatud häälassistendi abil1 saad kirjutada sõnumeid või neile vastata käed-vabad-režiimis.

 

Tervise ja heaolu funktsioonid annavad parema ülevaate sellest, mis su kehas toimub.

 

Leia uusi viise end liigutadarohkem kui 25 eellaaditud spordirakenduse abil.

 

Salvesta nutikella muusikat, et saaksid seda juhtmevabade kõrvaklappide abil ilma telefonita kuulata.

 

Ere AMOLED-ekraan ja kuni 9 päeva vastu pidav aku.

RÕHUTA OMA STIILI LOODUD LIIKUVATELE INIMESTELE
Kristalselt selge AMOLED-ekraan äratab kella ellu ning näed kõike ka eredas valguses. Proovi alati aktiivse ekraani režiimi, et ekraan oleks alati nähtaval. Vastupidav klaas Corning® Gorilla® Glass 3, kaunis roostevabast terasest korpus ja mugav silikoonrihm – seda nutikella ei peata miski.

Ütle tere uutele nutifunktsioonidele.

TELEFONIKÕNED OTSE SU RANDMELT KÜSI OMA HÄÄLASSISTENDILT
Kõned ei jää vastamata ning sa ei pea oma taskuid ega kotti pahupidi pöörama. Kui see on su ühilduva nutitelefoniga ühendatud, saad helistada ja kõnesid vastu võtta otse läbi kella. Liiga kiire? Pole probleemi. Kasuta ühendatud nutitelefoni häälassistenti (Siri, Google Assistant või Bixby) läbi Venu® 2 Plus, et koostada sõnumeid ja neile vastata, küsida küsimusi ja isegi kontrollida oma ühilduvaid nutikodu seadmeid.

Kõige olulisem on sinu tervis ja heaolu.

FUNKTSIOON HEALTH SNAPSHOT™ BODY BATTERY™ ENERGIAMONITOR PULSSOKSÜMEETRIA ANDUR
Salvesta kaheminutiline sessioon, et salvestada põhilisi statistilisi näitajaid, sealhulgas pulsisagedus2, pulsisageduse vaheldumine, pulssoksümeetria3, hingamine ja stress. Seejärel loo nende andmete aruanne ja jaga seda oma ühilduva nutitelefoni rakenduse Garmin Connect™ abil. Jälgi oma keha energiataset ning saad teada, millal on parim aeg tegutsemiseks ja millal puhkamiseks. Kasuta pulssoksümeetria3 andurit, et mõõta oma vere hapnikutaset päeva jooksul või kui magad, et saaksid teada, kui hästi sinu keha hapnikku omandab.
STRESSITASEME JÄLGIMINE MENSTRUAALTSÜKLI JÄLGIMINE VEDELIKUTASEME JÄLGIMINE
Vaata, kas päev on rahulik, tasakaalustatud või stressirohke. Lõõgastumise meeldetuletused soovitavad lühikesi hingamisharjutusi, et pinget leevendada. Jälgi oma menstruaaltsüklit või rasedust rakendusega Garmin Connect. Logi sümptomeid, vaata treeningu- ja toitumisteavet ning muudki. Naistetervise jälgimise rakendusega saad otse kellas andmeid vaadata ja logida. Jälgi igapäevast vedelikutarbimist ja pea meeles selle tähtsust. Saad vedeliku tarbimise jaoks seada ka automaatse eesmärgi, mida muudetakse vastavalt sellele, kui palju sa tegevuste ajal higistad.
HINGAMISE JÄLGIMINE UNEAJA SKOOR JA PÕHJALIK UNEJÄLGIMINE PULSISAGEDUS RANDMELT
Vaata, milline on su hingamine päeva jooksul, magamise ajal, hingamis- ja joogaharjutuste ajal ning Health Snapshot sessioni ajal. Vaata oma unekvaliteedi hinnet ning parema une soovitusi. Jälgi ka unefaase ning pulsisagedust, stressitaset, pulssoksümeetriat3 ja hingamist. Käekell mõõdab pidevalt sinu pulsisagedust2 ning annab teada, kui see püsib puhkehetkel liiga kõrge või liiga madalana. See aitab mõõta ka treeningu intensiivsust, isegi ujumisel.
 
HINGAMISE TÄIUSTATUD JÄLGIMINE VORMISOLEKU VANUS.  
Alusta hingamisharjutusega, kui soovid lõõgastuda või tegevusele keskenduda. Käekell jälgib sinu stressitaset ja hingamist, et mõistaksid oma hingamismustreid paremini. See funktsioon kasutab kronoloogilist vanust, aktiivseid nädalatreeninguid, puhkeoleku pulsisagedust ja kehamassi indeksit või keha rasvaprotsenti4, et hinnata, kas su keha on sinu tegelikust vanusest noorem või vanem. Vaata ka nõuandeid, kuidas oma kehavanust vähendada.  

Treeni oma keha.

ANIMEERITUD TRENNIKUVAD SISSEEHITATUD SPORDIRAKENDUSED TÄIUSTATUD JÕUTREENING
Kella on eellaaditud lihtsad animeeritud kardio-, jooga-, Pilatese ja HIIT-treeningud, rakendusest Garmin Connect saad veel treeninguid alla laadida. Jälgi kõiki oma liikumisharjumusi rohkem kui 25 eellaaditud GPS- ja siseruumides kasutatava spordirakendusega – kõnni, jooksmise, rattasõidu, basseinis ujumise, golfi ja palju muu jaoks. Selle põhjaliku tegevusprofiili abil näed oma tõste- ja jõurekordeid ning treenitud lihasgruppe otse randmel.
HIIT-TREENINGUD KAVANDA TREENINGUID GARMIN COACH
Sellel uuel tegevusprofiilil on eri taimerid, millega saad jälgida HIIT-treeninguid, sh AMRAP, EMOM, Tabata ja kohandatud treeningud. Määra ringide arv, trenni-/puhkeintervallid ja veel muudki. Vali enam kui 1600 harjutuse hulgast ja koosta rakenduses Garmin Connect ise oma treeninguid. Seejärel laadi need alla oma kella. Kasuta oma randmel olevat isiklikku tasuta jooksutreenerit, et treenida järgmiseks 5 km või 10 km jooksuks või poolmaratoniks.
   
INTENSIIVSUSMINUTID    
Uuendasime ka intensiivsusminutite funktsiooni, et näeksid täpsemalt, millal ja millise tegevuse käigus neid kogusid. Intensiivsusminutid kuvatakse ajastatud tegevuste käigus ka andmeväljana.    

Täiusta oma igapäevaelu.

NUTITEAVITUSED MUUSIKA OHUTUS- JA JÄLGIMISFUNKTSIOONID
Seo kell ühilduva nutitelefoniga ja võta kellas vastu e-kirju, tekstisõnumeid ja märguandeid. Kui sul on Android™-telefon, saad kiiresti saata eelsalvestatud sõnumeid vastuseks, või saad oma hääle abil vastata. Laadi alla muusikapalasid ja esitusloendeid oma kontolt Spotify®, Deezer või Amazon Music (vajalik võib olla tellimus). Kasuta oma juhtmevabu kõrvaklappe, et ilma telefoni abita muusikat kuulata. Kui sul on eales vaja abi, saad kergesti oma asukohta reaalajas jagada eelnevalt määratud kontaktidega kui su kell ja ühilduv nutitelefon on ühendatud5. Sa võid määrata isegi hädaolukorra kontakti, kellele su kell võib helistada, nagu näiteks kohalik häirekeskus.
GARMIN PAY™ VIIPEMAKSED CONNECT IQ™ POOD SÜNKROONI KOOS GARMIN CONNECT RAKENDUSEGA
Maksa kassas kiirelt ja kasuta ühistranspordisüsteemi Garmin Pay kontaktivaba makselahendusega, mis on saadaval kindlate teenusepakkujatega. Lisa kellakuvasid, andmevälju ja rakendusi oma ühendatud kella rakenduse Connect IQ Store abil, mille laadisid alla enda ühilduvasse nutitelefoni. Rakenduse Garmin Connect abil saad vaadata oma kogu tervise- ja vormisolekuteavet ühest kohast. Ja suhelda jõudsalt kasvava veebikommuuniga, kus aktiivsed inimesed saavad luua sõprussidemeid, võistelda ja jagada.

Kell sinu igaks päevaks ja igale poole.

AKU KASUTUSAEG JA KIIRLAADIMINE ENERGIASÄÄSTUREŽIIM VEEKINDLUSE TASE
Pidev tervise ülevaade – kuni 9 päeva nutikellarežiimis, kuni 24 tundi GPS-režiimis ja kuni 8 tundi muusikaga GPS-režiimis. Kümme minutit laadimist lisab kuni 1 päeva aku kasutusaega nutikellarežiimis või 1 päeva muusikaga GPS-režiimis. Pigista oma nutikellast kõik lülitades seda funktsiooni sisse või välja, et aku kestaks kauem. Selle käekella veekindluse tase on 5 ATM – käekella võib kasutada nii ujumise kui ka duši alla käimise ajal.

Muuda oma stiili eri kellarihmadega.

 

1 Teatud nutitelefonid ei ühildu Venu 2 Plusi häälefunktsiooniga, rohkem teavet vt Garmin.com/VoiceFunctionality.
3 Tegemist ei ole meditsiiniseadmega ning see ei ole ette nähtud ühegi meditsiinilise seisundi diagnoosimiseks ega jälgimiseks; vt Garmin.com/ataccuracy. Pulssoksümeetria ei ole kõigis riikides saadaval.
Index™ või Index S2 vormisoleku vanuse funktsioon vajab nutikaalu (müüakse eraldi) keha rasvaprotsendi andmeid.
5 Ohutus- ja jälgimisfunktsioonide nõuded leiad aadressilt Garmin.com/safety.
SPOTIFY ja Spotify logo on ettevõttele Spotify AB kuuluvad registreeritud kaubamärgid. Amazon Music ja kõik sellega seotud logod ja kaubamärgid on ettevõttele Amazon.com, Inc. või selle sidusettevõtetele kuuluvad kaubamärgid. Android™ on ettevõtte Google LLC. kaubamärk

Toode on arhiivis ja kuvatakse vaid informatiivsel eesmärgil. Uue müügis oleva toote leiad siit! 

Tehnilised andmed

Üldine

OBJEKTIIVI MATERJAL Corning® Gorilla® Glass 3
RAAMI MATERJAL Roostevaba teras
ÜMBRISMATERJAÖ Klaaskiuga tugevdatud polümeer roostevabast terasest tagaosa kattega
KIIRVABASTUSRIHMAD Jah (20 mm, tööstusstandard)
RIHMA MATERJAL Silikoon
FÜÜSILISED MÕÕTMED 43,60 x 43,60 x 12,60 mm
Sobib randmele, mille ümbermõõt on vahemikus 125-190 mm
PUUTEEKRAAN
VÄRVIEKRAAN
EKRAANI SUURUS 1,30″ (33 mm) diameeter
EKRAANI ERALDUSVÕIME 416 x 416 pikslit
EKRAANI TÜÜP AMOLED, valikuline alati sisselülitatud ekraani režiim
KAAL 51 g
AKU KASUTUSAEG Nutikellarežiim: kuni 9 päeva
Energiasäästlik nutikellarežiim: kuni 10 päeva
Muusika ja GPS-režiim: kuni 8 tundi
Ilma muusikata GPS-režiim: kuni 24 tundi
Vaata detaile
VEEKINDLUS 5 ATM
MÄLU/AJALUGU 200 tundi aktiivsusandmeid

Kellafunktsioonid

KELLAAEG/KUUPÄEV
GPS-KELLAAJA SÜNKR.
AUTOMAATNE SUVEAJALE LÜLITUMINE
ÄRATUSKELL
TAIMER
STOPPER
PÄIKESETÕUSU/-LOOJANGU KELLAAJAD

Tervise jälgimine

RANDMELT MÕÕDETAV PULSS (PIDEV, IGA SEKUND)
PÄEVANE PUHKEAJA PULSISAGEDUS
EBANORMAALSE PULSISAGEDUSE HOIATUSED Jah (kõrge ja madal)
HINDAMISSAGEDUS (24 X 7)
PULSSOKSÜMEETRIA VERE HAPNIKUTASEME JÄLGIMISEKS Jah (kohapealne kontroll ja valikuline kogu päeva aklimatiseerumine ja unes)
VORMISOLEKU VANUS
BODY BATTERY™ ENERGIAMONITOR
STRESSITASEME JÄLGIMINE KOGU PÄEVA JOOKSUL
PUHKEAJA MEELDETULETUSED
PUHKEAJA HINGAMISTAIMER
UNEREŽIIM Jah (edasijõudnutele)
UNESEIRE (UNEAJA SKOOR JA SOOVITUSED)
VEDELIKU TARBIMINE
NAISTE TERVISE JÄLGIMINE
HEALTH SNAPSHOT

Andurid

GPS
GLONASS
GALILEO
GARMIN ELEVATE™ RANDMELT PULSIMÕÕTJA
BAROMEETRILINE ALTIMEETER
KOMPASS
GÜROSKOOP
KIIRENDUSANDUR
TERMOMEETER Jah (vajalik on tempe™ andur)
ÜMBRITSEVA VALGUSE ANDUR
PULSSOKSÜMEETRIAMONITOR VERE HAPNIKUTASEME JÄLGIMISEKS

Igapäevased nutifunktsioonid

ÜHENDUVUS Bluetooth®, ANT+®, Wi-Fi®
CONNECT IQ™ (ALLALAADITAVAD SIHVERPLAADID, ANDMEVÄLJAD, VIDINAD JA RAKENDUSED)
NUTITEAVITUSED
TEKSTVASTUS/KÕNEST TEKSTIGA KEELDUMINE (AINULT ANDROID™)
KALENDER
ILM
ENERGIASÄÄSTUREŽIIM – KOHANDATAVA VÄHESE ENERGIATARBEGA KELL
JUHIB NUTITELEFONI MUUSIKAT
ESITAB JA HALDAB KELLAS MUUSIKAT
MUUSIKAMÄLU Kuni 650 laulu
LEIA MINU TELEFON
LEIA MINU KELL
NUTITELEFONIGA ÜHILDUV iPhone®, Android™
ÜHILDUB MOBIILIRAKENDUSEGA GARMIN CONNECT™
GARMIN PAY™
BLUETOOTHI TELEFONIKÕNEDE JA HÄÄLEASSISTENDI TUGI

Ohutus- ja jälgimisfunktsioonid

LIVETRACK
JUHTUMITUVASTUS VALITUD TEGEVUSTE AJAL
ABI

Tegevuse jälgimise funktsioonid

SAMMULUGER
LIIKUMISRIBA (KUVATAKSE SEADMES PÄRAST TEATUD JÕUDEOLEKUAEGA; RIBA LÄHTESTAMISEKS JALUTA MÕNI MINUT)
AUTOMAATNE EESMÄRK (ÕPIB TUNDMA SINU AKTIIVSUSTASET JA MÄÄRAB PÄEVASAMMUDE EESMÄRGI)
PÕLETATUD KALORID
LÄBITUD KORRUSED
LÄBITUD VAHEMAA
INTENSIIVSUSMINUTID
TRUEUP™
MOVE IQ™
GARMIN CONNECT ™ UITDAGINGEN-APP

Vormisoleku seadmed/jõusaal

SAADAOLEVAD SPORDISAALI TEGEVUSPROFIILID Jõu-, kardio-, HIIT- ja elliptiline treening, stepper, treppidest kõndimine, siseaerutamine, jooga, Pilatese treening ja hingamisharjutused
KARDIOTREENINGUD
JÕUTREENINGUD
HIIT WORKOUTS
YOGA TREENINGUD
PILATESE TREENINGUD
EKRAANIL KUVATAVAD TREENINGUANIMATSIOONID
EKRAANIL KUVATAVAD TREENINGLIHASTE KAARDID
AUTOMAATNE KORDUSTE LUGEMINE

Treeningu-, kavandamis- ja analüüsifunktsioonid

PULSISAGEDUSE TSOONID
PULSISAGEDUSE MÄRGUANDED
PULSISAGEDUSEPÕHISED PÕLETATUD KALORID
% MAX PULSISAGEDUSEST
PULSISAGEDUSE EDASTUS (ANT+™ ABIL PULSISAGEDUSE ANDMETE EDASTAMINE SEOTUD SEADMETELE)
HINGAMISSAGEDUS (TREENINGU AJAL) Vaid jooga- ja hingamisharjutused
GPS-I PÕHINE KIIRUS JA VAHEMAA
KOHANDATAV(AD) EKRAAN(ID)
KOHANDATAVAD AKTIIVSUSPROFIILID
AUTO PAUSE®
TÄIUSTATUD TREENINGUD
ALLALAADITAVAD TREENINGUKAVAD
AUTO LAP®
MANUAALNE RINGIANDMETE SALVESTAMINE
VO2 MAX
PUUTE JA/VÕI NUPUGA LUKK
AUTOMAATNE SIRVIMINE
AKTIIVSUSAJALUGU KELLAKUVAL
PHYSIO TRUEUP

Jooksmise funktsioonid

SAADAOLEVAD JOOKSUPROFIILID Jooksmine, sisestaadionijooks, jooksulindil jooksmine
GPS-PÕHINE VAHEMAA, AEG JA TEMPO
RÜTM (NÄITAB REAALAJAS SAMMUDE ARVU MINUTIS)
JOOKSUTREENINGUD
JOOKSUANDURI TOEGA

Golfifunktsioonid

KAUGUS GRIINI ETTE-, KESKOSSA JA TAHA
KAUGUS LAYUP’IDE JA DOGLEG’IDENI
MÕÕDAB LÖÖGIKAUGUSE (ARVUTAB LÖÖKIDE TÄPSE KAUGUSE MIS TAHES RAJA PUNKTIST) Automaatne
DIGITAALNE PUNKTITABEL
STATISTIKA JÄLGIMINE (LÖÖGID, PUTTE RINGI KOHTA, GRIINID JA FAIRWAY’DE LÖÖGID)
GARMIN AUTOSHOT™
ROHELINE KUVA KOOS MÄRGISTUSMÄRGI KÄSITSI PAIGUTAMISEGA
OHUD JA RAJATAKISTUSED
PINPOINTER
VOORUTAIMER/ODOMEETER
AUTOMAANE GOLFIKEPPIDE JÄLGIMINE (VAJALIK ON TARVIK)

Õuetegevuste funktsioonid

SAADAVAOLEVAD ÕUETEGEVUSTE PROFIILID Matkamine, siseronimine, kaljuronimine, suusatamine, lumelauasõit, murdmaasuusatamine, seistes aerusurf, aerutamine
TAGASI ALGUSESSE
KOGU TÕUS/LASKUMINE
PINDALA ARVUTAMINE Jah (rakendusega Connect IQ™)
JAHI-/KALAPÜÜGIKALENDER Jah (rakendusega Connect IQ™)
PÄIKESE- JA KUUTEAVE Jah (rakendusega Connect IQ™)

Rattasõidu funktsioonid

MÄRGUANDED (EESMÄRKIDE, NAGU AJA, VAHEMAA, PULSISAGEDUSE VÕI KALORITE EESMÄRKIDEL KÕLAB ALARM)
SAADAOLEVAD JALGRATTASÕIDUPROFIILID Jalgrattasõit, sisejalgrattasõit
VARIA™ RADARIGA ÜHILDUV (TAHAVAATERADAR)
VARIA™ TULEDEGA ÜHILDUV
KIIRUS- JA KADENTSIANDURI TUGI (ANDURIGA)

Ujumisfunktsioonid

SAADAOLEVAD UJUMISPROFIILID Basseinis ujumine
BASSEINIS UJUMISE MEETRIKA (PIKKUSED, VAHEMAA, TEMPO, TÕMBEARV, UJUMISEFEKTIIVSUS (SWOLF), KALORID)
TÕMBETUVASTUS (VABASTIIL, SELILIUJUMINE, RINNULIUJUMINE, LIBLIKUJUMINE) (AINULT BASSEINIS)
PEAMINE PUHKETAIMER (ALATES 0) (AINULT BASSEINIS UJUMINE)
AJA- JA VAHEMAAHOIATUSED
VEEALUNE RANDMELT PULSIMÕÕTMINE

Laste tegevuse jälgimise funktsioonid

RAKENDUS TOE-TO-TOE™ VÄLJAKUTSED Jah (valikuline Connect IQ Toe-to-Toe™ väljakutsed)
Karbis sisaldub
  • Venu 2 Plus
  • Laadimis- / andmekaabel
Seotud lingid Ühilduvad tooted
Laadin tooteid, palun oota...

Kasutame küpsiseid ning Google Analyticsit veebisaidi liikluse ja statistika analüüsimiseks. Loe lähemalt.

Sulge