/>

Maksa hiljem 3 osas - 0€ sissemakse, 0€ lisatasu

Anthony Enden

Juba minu elu esimeste ebakindlate sammude tegemisel oli toeks suurus 7 korvpall, mille abil liikusin mööda saali seinaäärseid samal ajal, kui isa oma võistkonnaga trenni tegi. Tänu isale jõudsin ka lasteaialapsena oma esimesse korvpallitrenni ning tegin varajases eas põgusalt tutvust ka mitme muu alaga.

Esimesest korvpallitrennist alates patsutasin palli tõsisemalt järgmised 20 aastat, põhikooli ja gümnaasiumi ajal lisandusid ka jalgpall ning kergejõustik, kus põhilisteks aladeks sprindidistantsid, kaugus- ja kõrgushüpe.
Esimene pikem paus korvpallist tuli “tänu” tõsisele õlavigastusele, mis viis mind paariks aastaks jalgpalli juurde. Kui öeldakse, et loodus tühja kohta ei salli, siis minu puhul kehtib see spordiga ehk kui ühte spordiala harrastada ei saa, tuleb kiiremas korras leida uus.

Põhikooli teises pooles kuulus osa minu südamest ka ekstreemspordile, kui avastasin enda jaoks rula ja lumelaua. Tänaseks päevaks on tagumine neist lausa osa minu igapäevaelust, kui talvehooaegadel viib töö mind Austria Alpidesse.
Lisaks on viimased 5 aastat olnud minu üheks suurimaks kireks disc golfi mängimine ja võistluste korraldamine. Käesoleval suvel leidsin üle kuue aasta lõpuks tee tagasi ka golfimurule.
Loomulikult ei puudu minu elust nii jõutreeningud kui ka kardio. Talviti Austrias äratan ellu oma sisemise “Michael Phelpsi”, suvel kodumaal mõõdan vahemaid jalgratta seljas ning sel aastal nakatasid sõbrad mind pikalt eemaletõrjutud jooksupisikuga, kui kutsusid osalema TipustTopini jooksuüritusel.

Nagu eelnevast võib aru saada, siis olen püsimatu, kelle spordielus tühja kohta ei ole. Kui ise sporti teha ei saa, võib mind leida mikrofoni taga “õhtujuhina”, korraldustiimis abistamas või mõnes muus rollis. 
Sellise aktiivse elustiili juures on Garmin fenix 6x Safiir ideaalseks kaaslaseks, millel olemas kõik minu jaoks vajalikud funktsioonid alates erinevatest kardio variantidest lõpetades golfiradade kaartideni. Alpides lülitan kindlasti sisse ka lumelaua trackeri.

Anthony kasutab: Fenix 6X Safiir

Vaata Anthony tegemisi: 

Instagram: www.instagram.com/anthonyenden

Facebook: www.facebook.com/anthonyenden

 

Kasutame küpsiseid ning Google Analyticsit veebisaidi liikluse ja statistika analüüsimiseks. Loe lähemalt.

Sulge