/>

Maksa hiljem 3 osas - 0€ sissemakse, 0€ lisatasu

Siim Verner Teder

"Minu nimi on Siim Verner Teder ja põhitööna olen Eesti Kaitseväe fotograaf ja riigikaitseõpetaja Õismäe Gümnaasiumis. Tänu oma tööle on mul avanenud suurepärane võimalus näha kõiki põnevaid asju mida Eesti Kaitseväel ja meie liitlastel pakkuda on - õppused, relvastus, tehnika, eriüksused, hävitajad, tankid jms. Töö on ääretult põnev ja vaheldusrikas ning toonud minu portfooliosse vägagi ägedaid pilte asjadest ja olukordadest, mida paljud inimesed oma silmaga kunagi ei näe, veel vähem saaks sellest pilti teha. 

Kuna olen kaitseväelane ja kannan vormi, siis lisaks pildistamisele koosneb mu töö ka muudest kaitseväe elementidest - metsalaagrid, rännakud, laskmised jms. Tänu sellele on suur rõhk pandud ka füüsilisele ettevalmistusele ning kehalisele aktiivsusele. Teen aktiivselt sporti ja veedan ka palju vaba aega looduses koos oma pere ja koeraga. Kõige aktiivsemalt tegelen võrkpalli ning jooksmisega kuid veedan omajagu aega ka (väli)jõusaalis või ujumas. 

Garmini kellasid olen kasutanud juba mitu aastat ja olen siiani väga rahul. Mul on siiralt hea meel kuuluda nüüd ka Garmini tiimi ja kanda käe peal Instinct seeria kella mis on just nimelt loodud jõustruktuuride esindajatele."

Siimu varustus: Instinct

Vaata Siimu tegemisi: 

Instagram: www.instagram.com/simteder

Kasutame küpsiseid ning Google Analyticsit veebisaidi liikluse ja statistika analüüsimiseks. Loe lähemalt.

Sulge