/>

Maksa hiljem 3 osas - 0€ sissemakse, 0€ lisatasu

Rait Ratasepp

Sport on suur osa mu elust juba väga pikka aega ning jääb mind saatma elu lõpuni.

Hetkel köidab mind ülipikkadest distantsidest koosnev sport - ultrajooks ja ultratriatlon. Ultratriatlon kujutab endast kahe-, kolme- ja enama kordse pikkusega täispikka triatlonit. Üks täispikk triatlon on 3,8 km ujumist, 180 km jalgrattasõitu ja 42,2 km jooksu. Olen esimese eestlasena läbinud 2-, 3-, 5-, 10-, 20- ning 40-kordse ultratriatloni, mis on minu ultrasportlase karjääri teinud nähtavaks paljudele nii kodumaal kui ka piiri taga ning viinud mind ultratriatloni maailma tippu. Oma tegemistes olen jõudnud nii kaugele, et mul tuleb neid endale ise korraldada, sest võistlustena neid katsumusi ei eksiteeri. Lihtsalt pole, kellele korraldada:)

Oma suurimateks saavutusteks ei pea ma mitte püstitatud maailmarekordeid ega esikohti võistlustel, vaid 19 aastat vigastuste vaba sportimist ning enda nullist tippu ülestöötamist.

Olen Garmin Forerunner kellasid kasutanud juba väga pikka. Garmin on olnud mu asendamatu abiline vees, joostes, rattaga pedaalides ning taastumise jälgimisel.

Rait kasutab:

Loe lähemalt siit https://raitratasepp.ee/blog/forerunner-asendamatu-info-mu-randmelt

ja siit https://raitratasepp.ee/blog/minu-uus-abimees

Lisaks meeldib mulle väga Garmini veebipõhine treeningkeskkond GarminConnect, kuhu salvestuvad kõik mu treeningud, tervisestatistika ja varustus, mille kohta saan alati kiire ülevaate ning mida on mul lihtne analüüsida.

Rohkem minu tegemiste kohta:
FB: https://www.facebook.com/raitratasepp/
Instagram: https://www.instagram.com/ratasepprait/
Koduleht: https://raitratasepp.ee

Kasutame küpsiseid ning Google Analyticsit veebisaidi liikluse ja statistika analüüsimiseks. Loe lähemalt.

Sulge