/>

Maksa hiljem 3 osas - 0€ sissemakse, 0€ lisatasu

Raido Ränkel

Minu nimi on Raido Ränkel, olen 30. aastane. Aktiivselt alustasin treenimisega 8. aastaselt, kui alustasin tegelemist murdmaasuusatamisega. Lisaks sellele käisin veel jalgpalli, korvpalli ja kergejõustiku trennis. Olen kuulunud murdmaasuusatajana nii noortekoondisesse, juunioride koondisesse kui täiskasvanute koondisesse. Aasta 2019 kevadel otsustasin teha elu põnevamaks ning proovida laskesuusatamist. Alates 2020. hooajast kuulun Eesti Laskesuusatamise A-koondisesse. 
Olen Eestit esindanud 2x olümpiamängudel (Sotši 2014 & Pyeongchang 2018) ning 5x maailmameistrivõistlustel. Lisaks olen 19x Eesti meister murdmaasuusatamises ning 1x laskesuusatamises.

Mulle meeldib lisaks suusatamisele tegeleda ka jooksmisega ja ratta sõitmisega. Suvisel perioodil meeldib mulle panna end proovile ka Eesti suurematel järvejooksudel, et päris jooksjatega rindu pista 

Olen terve oma teadliku sportlaskarjääri kasutanud pulsikella, sest pean ülimalt oluliseks jälgida oma südame seisundit. 
Garmini kella puhul pean eriti mõnusaks selle lahedaid funktsioone, nagu näiteks sisseehitatud kaardirakendused ning muusika kuulamise võimalus. 

Raido kasutab: Fenix 6X Safiir

Vaata Raido tegemisi: 

Instagram: www.instagram.com/raidorankel

Facebook: www.facebook.com/raido.rankel

 

 

Kasutame küpsiseid ning Google Analyticsit veebisaidi liikluse ja statistika analüüsimiseks. Loe lähemalt.

Sulge