/>

Maksa hiljem 3 osas - 0€ sissemakse, 0€ lisatasu

Ott Lepland

Olen treeningutega tegelenud aktiivselt juba teismeeast saati, kus mängisin aktiivselt jalgpalli. Kuna elu ja muud tegemised tulid aga peale, tekkis treeningutes paraku mitme aastane paus.

Taaskord avastasin enda jaoks trenni tegemise enda jaoks kuskil kümmekond aastat tagasi, kui hakkasin aktiivsemalt tegelema jõusaali ja Tai poksi treeningutega. Kuid ka siis toimusid need treeningud tänu elutempole ja graafikule periooditi, kus tegin mitu kuud aktiivset trenni ja siis jälle tuli pikem vahe sisse.

Tõeliselt aktiivse ja regulaarse trennirütmi oma igapäevaellu sain aga kuskil 5.aastat tagasi, mil otsustasin loobuda aastaks ajaks alkoholist, tubakast ja hakata ka normaalselt ning tervislikumalt toituma. Suuresti tänu nendest faktoritest loobumisele muutus trenn minu elus väga oluliseks. Hetkel on treeningud minu nädala suur osa, kus külastan spordiklubisid ja jõusaale kuskil 4-5 korda nädalas.

Mul on eriti heameel, et olen omale trennikaaslaseks saanud spordikella Garmin Fenix 7 Sapphire Solar, mis on olnud suurepäraseks ja väga täpseks abimeheks nii minu jõusaali kui ka kardiotreeningutel, salvestades ja andes ülitäpseid andmeid minu treeningul sooritatavast koormusest ja energiast.

Ott kasutab:

Vaata Oti tegemisi: 

Kasutame küpsiseid ning Google Analyticsit veebisaidi liikluse ja statistika analüüsimiseks. Loe lähemalt.

Sulge