/>

Maksa hiljem 3 osas - 0€ sissemakse, 0€ lisatasu

Martin Järveoja

Ilmselt ei osanud ma veel korralikult kõndidagi, kui isa mind juba spordipisikuga nakatas. Noore ja püsimatu poisina tegelesin korraga mitme erineva alaga ja nii sain kätt ja jalga proovida nii jalgpallis, võrkpallis kui duotlonis. Judo juurde jõudsin seitsme aastaselt ja aja möödudes sai selgeks, et see on ala, mille vastu oli kirg ja tahe kõige suurem. Kokku tegelesin judoga 18 aastat. Võitsin täiskasvanute arvestuses 5 eesti meistri tiitit, osalesin mitmel EM-il ning saavutasin Universiaadil 9nda koha. 

2005. aastal jõudsin läbi juhuste ralli juurde ning sain esimest korda oma onu kõrval kaardilugemist proovida.

2009ndal aastal alustasin koostööd oma pikaajalise piloodi Karl Kruudaga. Arenesime Karliga mõlemad iga sõidetud välisralliga ja pea kümme aastat kestnud koostöö tulemusena olin omandanud oskuste ta teadmistepagasi, millega oli juba mugav 2017. aasta alguses Ott Tänaku kõrvale istuda.

Otiga tõusime 2017. aastal MM-il seitsmel korral poodiumile, kahel korral kõige kõrgemale astmele ning saavutasime kokkuvõttes kolmanda koha. Möödunud aasta oli küll väga edukas, kuid sisimas loodan, et suured võidud  ootavad alles ees.

 

Instagram
Facebook

Martin kasutab Virb Ultra 30

Kasutame küpsiseid ning Google Analyticsit veebisaidi liikluse ja statistika analüüsimiseks. Loe lähemalt.

Sulge