/>

Maksa hiljem 3 osas - 0€ sissemakse, 0€ lisatasu

Kertu Moisto

Sport on suur osa mu elust juba väga pikka aega ning jääb mind saatma elu lõpuni.

Olen Tartumaalt Puhjast pärit tüdruk, kes ei oska tegevusetult istuda. Minu päevad on peaaegu et alati tihedalt sisustatud. Juba väikesest peale olen jooksnud erinevate huviringide vahelt, otsinud endale seda õiget. Tantsinud rahva- ja showtantsu, mänginud võrkpalli, sulgpalli, natukene ka jalgpalli, laulnud laulukooris, puhkunud puhkpilliorkestris trompetit ja osalenud käsitööringis. 

Kõrgkooli ajal hakkasin käima spordiklubis erinevates rühmatreeningutes. Kuna jõusaalis ma midagi teha ei osanud, siis sellest hoidsin eemale. Toiduga on mul alati olnud väga head suhted ehk meeldib süüa ja häid asju, kodune kokkamine polnud minu teema.

Paar aastat tagasi tegime rannas pilte, kui ma neid hiljem kodus vaatasin, siis sain aru, et midagi tuleb koheselt ette võtta. Tellisin oma esimese treening- ja toitumiskava, püstitasin väiksed eesmärgid ja asusin nende poole teele. Pusisin algul ise, kuid ühel hetkel kaasasin ka eratreeneri. 

Tänaseks olen leidnud endale hobi, mis paneb silma särama, toob endaga kaasa kadestamist väärt vormi ja teadmised täisväärtuslikust toidulauast. Eesmärgid on kasvanud suureks. Olen käinud fitnesslaval võistlemas, saanud sealt külge pisiku ning töötan juba järgmise võistlushooaja nimel. 
Tahan olla eeskujuks, motiveerida ja aidata ka teisi teel “elu parimasse” vormi. 

Garmini kell on minu asendamatu kaaslane, sest treeningmahud on suured ning vajavad jälgimist.

Kertu kasutab:

Vaata Kertu tegemisi: 

Insta: www.instagram.com/utrek

Kasutame küpsiseid ning Google Analyticsit veebisaidi liikluse ja statistika analüüsimiseks. Loe lähemalt.

Sulge