/>

Maksa hiljem 3 osas - 0€ sissemakse, 0€ lisatasu

Joel Juht Garmin Eesti Team

Olen Joel Juht, ettevõtja, esimese ja suurima tänavatantsukooli JJ-Street Dance Company ja suurima noorteühenduse Urban Style asutaja Eestis, aktiivne sportlane, hingeline seikleja ja ellujääja. Viimastel aastatel olen kire ja südamega tegelenud väga erinevate väljakutsetega ning 2017 katsumuseks oli läbida maailma raskeimaks kõrbejooksuks tituleeritud “Marathon des Sables 32” Saharas, kus tuli jalgadel vastu pidada 247 km. Teiseks katsumuseks tuli mul esimese Eestlasena ette võtta maailma raskeim poolaar extreme race, kus pidin läbima pea - 50 c keskonnas 700 km.

Lisaks nendele hullustele olen jooksnud Tallinnast- Pärnu 131 km, Tallinnast - Jõgevale 140 km ja ilma magamata Wings For Lif/ Red Bull sündmuse raames Tallinnast - Võrru 252 km.

MIKS?
Need väljakutsed hoiavad mind nii füüsiliselt, kui ka vaimselt vormis ning võimaldavad mul anda noortele eeskuju läbi uskumatute kogemuste. Enese proovilepanekuks on kahtlemata palju häid ja seejuures mugavaid võimalusi, kuid parima tulemuse toovad ikkagi need, kus kõigud ärategemise ja läbipõrumise piirimail.

Minu ettevõtmistest ei ole kunagi puudu heategevuslikud aspektid, sest millegi suure raames on alati hea pöörata ühiskonna tähelepanu ka nendele, kes tihtipeale niisama piisavalt võimalusi ega toetust ei saa.

Rohkem Joeli tegemiste kohta:
www.joeljuht.com
Instagram

Joel kasutab:
Fenix 6 Safiir Titanium

Kasutame küpsiseid ning Google Analyticsit veebisaidi liikluse ja statistika analüüsimiseks. Loe lähemalt.

Sulge