/>

Maksa hiljem 3 osas - 0€ sissemakse, 0€ lisatasu

Hendrik KirsipuuGarmin Eesti Team

Nakatusin spordipisikuga juba lapsepõlves, põhikoolis sai proovitud nii korvpalli, kui ka jalgpalli. Püsivust nendel aladel minu näol ei olnud. Tundsin, et mulle sobivad rohkem individuaalsed alad ning juhuslikult sattusin foorumeid sirvides enda jaoks atraktiivse ala peale - Downhill.

8 aastat tagasi sai soetatud "sponsored by mom" minu esimene downhilli jalgratas. Esimene võistlus minu jaoks oli juba samal aastal, kus võistlesin juunior klassis. Tänaseks olen vanuse ja kogemusega liikunud elite/mehed klassi, kus olen viimasel kahel aastal sõitnud ennast Eesti meistriks.

 2014. aastal esindasin Eestit downhilli maailmameistrivõistlustel Hafjellis, kus käisin kogemusi kogumas. 2020. aastal sõidan Eesti koondisega MM´ile Eestit esindama Austriasse, Leogangi. Lisaks sellele teen kaasa oma elu esimese täispika hooaja Euroopa karikasarjas.

Tegelen lisaks downhillile ka teiste jalgratta aladega - maastikusõit, dirt jne. Talvel naudin sõitmist lumelauaga ning tegelen ka aktiivselt boulderinguga (siseronimisega)

Kuna tegelen nii paljude erinevate hobidega, siis õnneks on Garmin loonud ideaalse multisport kella, mis sobib täpselt minu vajadustega.

Kõik, mis on ekstreemne - see olengi mina. 

 

Hendrik kasutab:

Vaata Hendriku tegemisi:

Instagram

 

Kasutame küpsiseid ning Google Analyticsit veebisaidi liikluse ja statistika analüüsimiseks. Loe lähemalt.

Sulge