/>

Maksa hiljem 3 osas - 0€ sissemakse, 0€ lisatasu

Eeva Esse

Sport ja liikumine on saatnud mind läbi elu. Mu esimene kirg oli kergejõustik, mille treeningutega alustasin juba algkoolis. Toonased trumpalad sprint ja kaugushüpe on aga ajapikku asendunud kestvusaldega. Viimased aastad on mu ellu toonud suusatamise, maanteerattasõidu, jooksmise ja ujumise. 2018. ja 2019. aastal läbisin nende nelja ala võistlussarjad En Svensk Klassiker Rootsis ja Deutschland Klassiker Saksamaal. Olen esimene ja hetkel ka ainuke Eesti naine, kes mõlemad need neliküritused on läbi teinud. 

Minu järgmine sportlik eesmärk on läbida Ironmani triatlon, esialgu poolpikk distants. Viimasel suvel lisandus mu sportlike harrastuste hulka ka golf, mis annab intensiivsemate spordialade kõrval võimaluse madala pulsiga keha mõnusalt aktiivne hoida. 

Kõikideks nendeks spordialadeks on suurepärane kaaslane Garmini multispordi kell Fenix 6s Sapphire, millel on muuhulgas olemas ka triatloni funktsioon ja golfiradade kaardid. Lisaks võimekale sisule on selle kella üks suurimaid boonuseid ka tema kaunis ja naiselik välimus, mis sobib lisaks trenniriietele kenasti ka pidulikuma outfiti juurde.

 

Eeva ​kasutab:
Fenix 6s Safiir

Eeva Esse

Instagram: www.instagram.com/eevaesse
Facebook: www.facebook.com/eeva.esse

 

 

Kasutame küpsiseid ning Google Analyticsit veebisaidi liikluse ja statistika analüüsimiseks. Loe lähemalt.

Sulge